The New Saints F.C. - Ferencvárosi TC 1 : 2 20:00

UEFA Bajnokok Ligája 2. selejtezőkör 2. mérkőzés
referee : Sylwestrzak Damian (Lengyelország)
  1. fradi.hu: -
  2. tnsfc.co.uk: -
  3. nemzetisport.hu: 1.022

2024.08.10, 15:25 (szerk.: 2024.08.10, 15:40)
    Én azt mondom ha valamikor egy ilyen megpattanós szar gólt kell kapni akkor az legyen inkább egy ilyen meccsen. Szépen lehozott párharc, várjuk a folytatást.

Kötelező meccsen, szar műfüvön, érthető módon nem fullon pörögve is megvolt a győzelem, a csoportkör már minimum a KL-ben behúzva, szóval zsinórban 6. kupaősz is garantált. De azért szopkodják még évekig Bognárt meg pénzeljék most a dózsát. A dánok ellen nehezebb lesz, de egyáltalán nem verhetetlenek. A walesiek megkapták amit szerettek volna, a szoros eredményt és a becsületgólt, sok sikert nekik a továbbiakban!

Ma Kehinde (sem) mutatott sokat. Anyag viszont tényleg van benne, szurkolok neki, hogy ez kijöjjön még a nyári szezonban. A következő pár hét valószínűleg az ő sorsát is meg fogja határozni.

Az első két tétmeccs alapján én két dolgot emelnék ki, ami számomra pozitív:
    - újra fel merik vállalni a játékosaink az 1v1-et, cseleznek, jól fordulnak kapu felé stb. (remélem ez majd komolyabb csapatok ellen is látható lesz)
    - nem álltunk le egy percre sem, végig támadni akartunk, gólt szerezni. Sztankovics vagy Csercseszov idejében 1:0-ás vezetésnél vagy adott esetben ha az iksz jó volt, már mindenkire ráadták a pizsamát és hátul passzolgattunk

Zaki gyönyörűen csinálta. A góljuk akkora les, mint a ház. Mindegy ennyi örömük legyen. A VAR mit nézett? Vagy ha már eldőlt úgy gondolják megtehetik, hogy lesz@rják? Ez komolyan érdekelne.

Kellemes ellenfél, szimpatikus kiscsapat. Az ember valahogy így képzeli el a meccs utáni nyilatkozatokat mikor elismerik a tudásod. Sok sikert nekik a továbbiakban, megérdemelnék hogy bejussanak a KL be.

4-4-2-ben játszottunk, 61.6%-ban birtokoltuk a labdát, 89.7%-kal passzoltunk (hosszúpasszarány 6.3%, PPDA 12.6, meccstempó 16.9). A párharcarány 70-80 volt oda (65 támadópárharcunkból 40, 51 védekezőpárharcunkból 51%-a volt sikeres, 9 fejpárbajból csak 2-t nyertünk). 29 labdát szereztünk a TNS térfelén, ők 17-et a miénken.

32+1 támadásból 6 lövésig jutottunk, 3 talált kaput (TNS – 17 / 6 / 3). Az xG-arány 1.16 – 0.82, az xcG-arány 1.01 – 0.79 volt ide. 12 beadásból csak 1 volt pontos. A bíró szerint mi 17-szer, a hazaiak 12-szer szabálytalankodtak.

Dibusz 3 lövésből (0.79) 1 gólt kapott, 30 passza pontos volt.

Makreckis 73 akciójának 82%-a volt sikeres, 1 lövése (0.05) volt. 94%-kal passzolt, 12 párharcból 9-et nyert meg. 4 labdát vesztett, 10-et szerzett, 3 passzt lopott.

Cissé 73 percet játszott, 89 akciójának 87%-a volt sikeres, 94%-kal passzolt, 10 párharc felét nyerte meg. 7 labdát vesztett, 8-at szerzett, 1 passzt lopott.

Raul Gustavo 133 akciójának 83%-a volt sikeres, 91%-kal passzolt, 14 párharcból 10-et nyert meg. 11 labdát vesztett, 15-t szerzett, 6 passzt lopott.

Ramírez 90 akciójának 86%-a volt sikeres, 93%-kal passzolt. 8 párharc felét nyerte meg, 7 labdát adott el, 3-at szerzett, 2 passzt lopott.

Traoré 73 percet kapott, 58 akciójának 53%-a volt sikeres, 2 lövése volt (0.1). 77%-kal passzolt, 4 labdát szerzett, 3 passzt lopott.

Maiga 65 percet játszott, 66 akciójának 68%-a volt sikeres, 83%-kal passzolt, 14 párharcának felét nyerte meg. 7 labdát vesztett, 6-ot szerzett, 6 passzt lopott. 1 gólpasszt adott (0.06).

Rommens 81 akciójának 74%-a sikeres volt, 1 lövése, a tizenegyes (0.76) gól lett. 89%-kal passzolt, 8 párharcból 2-t nyert meg, 6 labdát vesztett és szerzett, 3 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.05).

Kehinde 87 percet kapott, 69 akciójának 54%-a volt sikeres. 85%-kal passzolt, 21 párharcból 8-at nyert meg. 4 labdát szerzett, 1 passzt lopott.

Pesity 65 percet játszott, 26 akciójának fele volt sikeres, 13 passzából 10 (77%). 4 párharcból 1-et nyert meg, 1 passzt lopott.

Zachariassen 53 akciójának 42%-a volt sikeres, 1 helyzetét (0.06) kihasználta. 19 passzából 15 (79%) volt pontos, 10 párharcból 6-ot nyert meg. 3 labdát szerzett, 1 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.06).

Abu Fani 29 percet játszott, 50 akciójának 68%-a volt sikeres, egy helyzete (0.2) volt, 90%-kal passzolt. 13 párharcból 5-t nyert meg, 4 labdát vesztett, 5-t szerzett, 1 passzt lopott.

Kady is 29 percet kapott, 16 akciójának fele volt sikeres, 10 passzából 7, 3 párharcából 1 volt sikeres.

Gruber 21 percet játszott, 22 akciójából 8 (36%) volt sikeres, 6 passzából 5, 12 párharcból 3-at nyert meg.

Abena is 21 percet játszott, 35 akciójának 89% volt sikeres, 32 passzából 31 volt pontos. 2 párharcát elvesztette, 1 labdát vesztett, szerzett és 1 passzt lopott.

Katona 7 percet volt a pályán, 5 akciójából 2, a két passza volt, 1 párharcát elvesztette.

Így értékeltétek a The New Saints elleni teljesítményt.